Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Brzezia Łąka – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Dolnym Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

380 000 zł1 122 m² 338,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona w urokliwej miejscowości Brzezia Łąka w województwie dolnośląskim, gmina Długołęka, powiat wrocławski. To spokojna wieś z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 000 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brzezia Łąka gm. Długołęka - do sprzedaży działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, o powierzchni 1000m położona przy spokojnej ulicy w miejscowości Brzezia Łąka. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 010 000 zł21 800 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka o pow. 21800 mkw w kw tereny rolnicze, pod inwestycję zabudowy jednorodzinnej, położna w miejscowości Brzezia Łąka , Gmina Długołęka., ok. 9 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł4 233 m² 165,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Bez prowizji od Kupującego! Jeśli marzysz o pięknym domu, położonym na dużej działce, z dala od licznych sąsiadów, ale z bliskim dostępem do infrastruktury,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 050 m² 295,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w miejscowości Brzezia Łąka, gmina Długołęka Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jedno.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 412 m² 262,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Brzezia Łąka, widok na las. Jeżeli szukasz działki w spokojna okolicy ale blisko Wrocławia to polecam Ci działkę nr 337/6 położonej w Brzeziej Łące. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł899 m² 388,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu (z fundamentami i projektem) - Brzezia Łąka, ul. Porzeczkowa - Powierzchnia: 899 m - Typ działki: budowlana (z rozpoczętą budową) - Media: w drodze -.

Szczegóły ogłoszenia

301 860 zł1 161 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki sąsiadujące ze sobą - doskonała propozycja dla osób szukających większej powierzchni lub chcących zamieszkać obok bliskich: 1. Działka budowlana o powierzchni 1161.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 050 m² 295,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1050 mkw w urokliwej miejscowości Brzezia Łąka, wokół lasy i liczne ścieżki na długie spacery. Działka położona jest na niezalewowym i niepodtapianym.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł2 612 m² 262,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane Brzezia Łąka, widok na las. Jeżeli szukasz działki w spokojna okolicy ale blisko Wrocławia to polecam Ci dwie działki nr 337/5 oraz 337/6 położone w Brzeziej Łące.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

369 000 zł1 100 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Opiekun Oferty: marta Woźniczka-Opuchlik   Działka w Śliwicach. Komunikacja z miastem autobusem podmiejskim. Działka budowlana! Urokliwa okolica, z dala od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brzezia Łąka +3 km

Działka budowlana

Oleśniczka

319 000 zł2 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 22 ary | Oleśniczka, gmina Długołęka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22 ary (2200 m ), położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Oleśniczka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brzezia Łąka +4 km

750 000 zł7 000 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka budowlano-rolna o powierzchni 7000 m , położona w miejscowości Oleśniczka, w gminie Długołęka. Nieruchomość stanowi doskonałą okazję inwestycyjną idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brzezia Łąka +4 km

18 200 zł1 400 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1400 m , położona w miejscowości Oleśniczka, gmina Długołęka. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, w spokojnej okolicy rolniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brzezia Łąka +4 km

390 000 zł2 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2000 m zlokalizowaną w miejscowości Oleśniczka, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. To gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brzezia Łąka +4 km

Działka Oleśniczka

Oleśniczka

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw., objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego-tereny zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej. Za zgodne z planem uznaje się zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brzezia Łąka +4 km

249 999 zł1 267 m² 197,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: sebastian Matczak   Tylko do końca roku możliwość kupienia całości za niecałe 250 tys! Działka budowlana z pozwoleniem, projektem oraz wylanym fundamentem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brzezia Łąka +4 km

299 000 zł900 m² 332,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielawa, gm. Długołęka, powiat wrocławski, województwo dolnośląskie działka budowlana położona W urokliwej okolicy Pow. 0,0900 ha Cena 299 000,00 zł (332,22 zł/m ) Do negocjacji! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brzezia Łąka +5 km

335 000 zł991 m² 338,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 991 m Bielawa (55-093), gm. Długołęka, pozwolenia na budowę bliźniaków Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 991 m , położona w miejscowości Bielawa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brzezia Łąka +5 km

299 000 zł1 135 m² 263,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 11,35 ara Bielawa, gm. Długołęka w otoczeniu lasu Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1135 m położona w miejscowości Bielawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Brzezia Łąka +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Brzezia Łąka,dolnośląskie

303 160 zł1 166 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce na Twój dom! Piękna działka w Brzeziej Łące - w ciszy i spokoju. Lokalizacja: ul. Łąkowa Wieś: brzezia Łąka Gmina: długołęka Powierzchnia: 1166 m2 Wymiary: ok. 40x29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brzezia Łąka,dolnośląskie

301 860 zł1 161 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na wymarzony dom - w malowniczej Brzeziej Łące. Dojazd z dwóch stron. Lokalizacja: ul. Łąkowa Wieś: brzezia Łąka Gmina: długołęka Powierzchnia: 1161 m2 Nr: 322/2 Wymiary: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

575 009 zł1 899 m² 302,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dom/blizniak przy lesie /media /okazja /widok!top! Piękna działka przy lesie /media /okazja /widok Polecam na sprzedaż działkę w Brzeziej Łące Pieknie polozona w spokojnej dzielnicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krótka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

475 000 zł1 700 m² 279,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Brzeziej Łące o regularnym, zbliżonym do prostokąta kształcie, położona w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych oraz szkoły podstawowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młyńska

Brzezia Łąka,dolnośląskie

399 000 zł1 869 m² 213,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Promocyjna cena - już nie do negocjacji Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową działką położoną w podwrocławskiej miejscowości Brzezia Łąka. Doskonałą komunikację z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Porzeczkowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

375 000 zł899 m² 417,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka pod budowę domu (z fundamentami i projektem) - Brzezia Łąka, ul. Porzeczkowa Cena: 375 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 899 m Typ działki: budowlana (z rozpoczętą budową) Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

289 000 zł1 002 m² 288,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1002 m - Brzezia Łąka, gmina Długołęka (nr 70/9) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1002 m , położona w miejscowości Brzezia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krótka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

480 000 zł1 700 m² 282,35 zł/m²

 

 

 

Brzezia Łąka,dolnośląskie

127 718 zł6 722 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: polecam na sprzedaż działkę rolną w miejscowości Brzezia Łąka w gminie Długołęka. Powierzchnia działki 6722 m2 objęta mpzp. Udział w drodze w cenie. Została ostania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

275 000 zł1 054 m² 260,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka położona w cichej spokojnej okolicy a jednocześnie położona 4 km od Wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Lipowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

76 000 zł1 324 m² 57,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1324 m w malowniczej miejscowości Brzezia Łąka, przy ulicy Lipowej. Obecnie jest to działka rolna, z dojazdem gminną, utwardzoną drogą. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młyńska

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 300 000 zł2 400 m² 541,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż znakomicie zlokalizowana działka wielkości 2400m z wydanym pozwoleniem na budowę. Projekt przewiduje 5 domów w zabudowie bliźniaczej czyli 10 jednostek mieszkalnych. Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młyńska

Brzezia Łąka,dolnośląskie

400 000 zł1 909 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena! Działka Inwestycyjna- brzezia Łąka Polecam na sprzedaż trzy działki o powierzchni 1909 m2 przy ul. Młyńskiej w Brzeziej Łące. Teren składa się z trzech działek: 911 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Brzezia Łąka,dolnośląskie

410 000 zł1 827 m² 224,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego domu? Ta działka w Brzeziej Łące to świetny wybór! To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a jednocześnie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młyńska

Brzezia Łąka,dolnośląskie

198 440 zł902 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż dwie działki o powierzchni 902 m2 i 911 m2 przy ul. Młyńskiej w Brzeziej Łące. Media: skrzynka na działce, woda przy działce. Udział w drodze w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

127 718 zł6 722 m² 19 zł/m²

 

 

 

Brzezia Łąka,dolnośląskie

202 950 zł902 m² 225 zł/m²

 

 

 

Brzezia Łąka,dolnośląskie

405 000 zł1 909 m² 212 zł/m²

 

 

 

Brzezia Łąka,dolnośląskie

352 000 zł1 100 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w spokojnej miejscowości Brzezia Łąka w gminie Długołęka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Brzezia Łąka,dolnośląskie

469 000 zł1 827 m² 256,70 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij