Działka budowlana, ul. Porzeczkowa

Porzeczkowa, Brzezia Łąka, dolnośląskie

  • 349 000 zł
  • 899 m²
  • 388,21 zł/m²

Zdjęcie

Continental Esta...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Porzeczkowa

Porzeczkowa, Brzezia Łąka, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

349 000 zł

899 m²

388,21 zł/m²

Działka budowlana, ul. Porzeczkowa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

349 000 zł 899 m² 388,21 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 349 000 zł (388,21 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 899 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: CONTINENTAL ESTATES, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 9/18472/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka pod budowę domu (z fundamentami i projektem) - Brzezia Łąka, ul. Porzeczkowa

- Powierzchnia: 899 m²
- Typ działki: Budowlana (z rozpoczętą budową)
- Media: W drodze
- Przeznaczenie: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
- Stan budowy: Wykonane fundamenty
- Lokalizacja: ul. Porzeczkowa, Brzezia Łąka, gmina Długołęka, powiat wrocławski, woj. (...)

Agent

Continental Estates Sp z o o

504 980...

504 980 030

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Continental Estates Sp z o o

504 980...

504 980 030

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Continental Estates Sp z o o

Zostaw telefon, oddzwonimy