Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Brzezia Łąka - Oferty sprzedaży domów

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 700 000 zł187 m² 9 112,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Cena ofertowa 1 700 000 pln! dzień otwarty 5.04 - INDYWIDUALNE PREZENTACJE UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE. Dom wybudowany w latach 2020-2023 z materiałów najwyższej jakości. Powierzchnia domu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie sprzedaży połowa bliźniaka usytuowana n a dużej działce ok. 600 m2 w Brzeziej Łące. Nieruchomość położona przy bocznej uliczce w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 890 000 zł187 m² 10 131,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Energooszczędny, pięknie wykończony dom w Brzeziej Łące. W ofercie sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący , usytuowany na działce o powierzchni 1165 m2 w Brzeziej Łące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 399 000 zł162 m² 8 612,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

* nowa cena: 1 399 000 złotych * "dom jest tam, gdzie czujesz, że jest Twoje miejsce" Szukasz domu, w którym Twoje życie będzie toczyć się w zielonej, cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

719 000 zł84 m² 8 508,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż ostatni gotowy dom (lokal) parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,5m2 w Brzeziej Łące przy ul. Malinowej. Dom posiada strych o powierzchni 20m2 dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak na trasie za Kiełczowem około 15 km od miasta. Posesja w otoczeniu zieleni położona pod lasem na dużej działce około 500 mkw. Dom znajduje się około 15km od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 435 001 zł240 m² 5 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym 240 m2, działka 1300 m2 brzezia łąka, gmina długołęka, obrzeże wroclawia, miejski autobus serdecznie polecam I zapraszam wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 599 000 zł150 m² 10 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie dom parterowy wolnostojący z ładnie zagospodarowaną działką Nieruchomość zlokalizowana w Brzeziej Łące przy spokojnej uliczce w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 435 000 zł240 m² 5 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Brzezia łąka, gmina długołęka, obrzeże wroclawia, miejski autobus serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje dom W wiejskiem stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 438 901 zł240 m² 5 995,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym 240 m2, działka 1300 m2 brzezia łąka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 438 900 zł240 m² 5 995,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym 240 m2, działka 1300 m2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje brzezia łąka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 439 000 zł240 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 440 000 zł240 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmielna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 849 000 zł225 m² 8 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Firma Kompas Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wolnostojący nieopodal granic Wrocławia w miejscowości Brzezia Łąka. Ta nietuzinkowa nieruchomość otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 440 010 zł240 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 440 000 zł240 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 440 001 zł240 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 440 000 zł240 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 445 000 zł240 m² 6 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 449 000 zł240 m² 6 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 460 000 zł240 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 465 500 zł240 m² 6 106,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 465 000 zł240 m² 6 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym 240 m2, działka 1300 m2 brzezia łąka, gmina długołęka, obrzeże wroclawia, miejski autobus erdecznie polecam I zapraszam wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 470 000 zł240 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym, działka 1300 M2 brzezia łąka, gmina długołęka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

690 000 zł89 m² 7 774,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż gotowe domy (lokale) parterowe w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,75m2 w Brzeziej Łące przy ul. Malinowej. Każdy z domów posiada strych o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 480 000 zł240 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym, działka 1300 M2 brzezia łąka, gmina długołęka, obrzeże wroclawia, miejski autobus serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje dom jednorodzinny, niepodpiwniczony Z poddaszem użytkowym, działka 1300 M2 brzezia łąka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje brzezia łąka, długołęka / dom parterowy Z poddaszem użytkowym 240 M2, działka 1300 M2 Przedstawiam Państwu duży, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 599 001 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

2 400 000 zł399 m² 7 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż jest dom wolnostojący, duży, piętrowy, dający możliwość komfortowego współistnienia :), położony w Brzeziej Łące, gm. Długołęka. Wokół domu znajduje się bardzo duży teren.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij